PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129438}

Latarnia na końcu świata

The Light at the Edge of the World
7,0 172
oceny
7,0 10 1 172

Latarnia na końcu świata
powrót do forum filmu Latarnia na końcu świata

Bardzo dobry!!!

użytkownik usunięty

Bardzo mi się podobał,"brutalna przygodówka" ,na pewno nie dla młodzieży a raczej dla starszego widza;)w tamtych latach pewno był wyświetlany dla widzów powyżej 18 roku życia!Bardzo dobra obsada(Douglas,Brynner,Salvatori,Egger,Rey,Ranieri..),niestety bardzo trudny do obejrzenia,na dvd też go nie wydali wu nas,był na You Tubie w całości ale kopia marna(chociaż był w tej wersji niepociętej!ostrzejszej!).Dla wielbicieli filmów o piratach -obowiązkowy klasyk!!!)

ocenił(a) film na 7

mam ten film w wersji hiszpańskiej w bardzo dobrej jakości i szukam polskich napisów...

użytkownik usunięty
grapho71

Podobno są jakieś fora gdzie zgłasza się tytuły do tłumaczenia,jeśli jakiś tytuł pojawia się częściej wtedy ktoś z łaskawych tłumaczy bierze taki film na "warsztat" i robi do niego napisy,trzeba by pójść w tym kierunku....

grapho71

Na stronie torrenty.org znajdziesz film w wersji angielskiej z napisami pl w dobrej jakości.

użytkownik usunięty
grapho71

grapho71 podaj proszę info gdzie znajdę ten film w hiszpańskiej wersji,bardziej interesuje mnie ta bardzo dobra jakość o której wspominasz,ta na gryzoniu z polskimi napisami jest średnia...

ocenił(a) film na 8

na popularnej rosyjskiej stronce jest wersja BD Remux - 38 GB z oryginalnym angielskim audio i napisami

użytkownik usunięty
martha65

Dzięki Martha za info!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones