PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32029}

Siedmiu wspaniałych nadjeżdża!

The Magnificent Seven Ride!
5,9 874
oceny
5,9 10 1 874
Siedmiu wspaniałych nadjeżdża
powrót do forum filmu Siedmiu wspaniałych nadjeżdża!

Katastrofalny

ocenił(a) film na 1

Jest to najgorsza część z serii Siedmiu wspaniałych wszystko tu zawodzi prócz Lee Van Creefa który zagrał jak należy.Widać że twórcy chcieli robi kolejne części aż do tego momentu kiedy ostatnia część będzie klapą.Niestety nic tu nie można powiedzieć do tego aby zachęcić do obejrzenia tego dziadostwa szkoda czasu.

ocenił(a) film na 5
DoktorLejdo

Myślę, że ostro przesadzasz, ocenę jeden to można dać totalnemu nieporozumieniu w stylu Trudne sprawy, ale nie westernowi, nawet jeżeli odgrzewany temat nie za bardzo wyszedł. Film nie jest najgorszy, ma wszystkie niezbędne elementy klasycznego westernu, należy mu się więc przynajmniej ta czwóreczka.(czy nawet ostatecznie jeżeli jest tak słaby to 3). Właśnie oglądam i stwierdzam, że film do obejrzenia, rewelacji nie ma, oczywiście żadnego porównania do pierwowzoru, ale przyzwoity film.

ocenił(a) film na 1
chemas

Może i psesadziłem z tą oceną ale nie zmieniam zdania że słaby.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

Mi jakoś ta część najbardziej się podobała. Może dawniej robiły wrażenie, ale teraz jest to żenada. Nie wiem co mi się w tej części bardziej podobało. Ale nie mam wątpliwości, że do filmu Dobry zły i brzydki dużo mu brakuje.

ocenił(a) film na 5
chemas

Tak, to prawda, kolega strasznie przesadzil:-( J
Jest tyle gniotow, ktore powinno sie ocenic na 1, 2 lub 3, ale ten ma wszelkie znamiona na w miare udany western...

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

no właśnie :)

ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

No, może film nie jest na jedynkę ale na pewno jest najsłabszy z serii. Widać że producenci filmu odcinali kupony od pierwszego przeboju. A film przypomina bardziej "Praszywą dwunastkę" niż "Siedmiu wspaniałych". W tym wypadku parszywą piątkę :)








ocenił(a) film na 5
neron4

Ta część mogła mieć inny tytuł i nie zaliczać się do serii i nikt by nie zauważył żadnej różnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones