Yul Brynner

Yuli Bryner

8,3
3 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yul Brynner

lansowani są jacyś 30-letni prawiczki i inni niedorobieni gogusie z colgate smile na ustach!

Niesamowity był ten Brynner- wielce utalentowany, przystojny, charyzmatyczny, magnetyczny. Zawsze miał dar, przekuwania widza, do ekranu!
Obok Roberta Mitchuma & Richarda Burtona, ten człowiek, odkąd pamiętam, był dla mnie symbolem silnego charakteru, ideałem mężczyzny do którego nigdy nie udało mi się dojść!
Szkoda, że zmarło mu się tak wcześnie i dziś jest to aktor - nie licząc nielicznych - praktycznie zapomniany

To mój młodzieżowy idol!
Każdy jakiegoś miał!


Jimmy

Zgadzam się w całej rozciągłości! Yul był takim typem aktora że nawet gdyby nie wypowiedział ani jednego słowa, posługując się jedynie gestem i mimiką był w stanie przekazać więcej niż tysiąc słów... Bardzo brakuje takich legend kina, zalewa nas chłam i tandeta. Tęsknię za takimi aktorami.

Pozdrawiam fana!

użytkownik usunięty
ArekkerA

Oj zgadzam sie absolutnei z wami! Swietny aktor! Od dramatu po musical potrafil wszystko. W dodatku i w folmach i w zyciu osobistym twardy czlowiek honoru o niezlomnym charakterze

Jeden z moich ulubionych mistrzów westernu.Ten charakterystyczny chód,klata z przodu i tyłek z tyłu.Yul był ekstra.

Jimmy

Dla mnie młodzieżowym idolem, a zarazem symbolem silnego charakteru jest Humphrey Bogart!

Jimmy

Dopiero go odkrywam i jestem zachwycona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones